Fanzin sergisi

İlki Ankara'da düzenlenecek olan Fanzin sergisi, katılımcıların 2010 yılına dek çıkmış tüm fanzinlerden örnek fanzin kapakları gönderdiği bir sergi.
Mart '10

İlki Ankara’da düzenlenecek olan Fanzin sergisi, katılımcıların  2010 yılına dek çıkmış tüm fanzinlerden örnek fanzin kapakları gönderdiği bir sergi. Eğer siz de katılmak isterseniz, elinizdeki fanzinlerin kapaklarını ya da kendi fanzininizin kapağını, kısa bir tanıtıcı metinle birlikte anlasilamamak(@)hotmail.com ya da dusunkarafanzin(@)gmail.com’a gönderebilirsiniz.

Sergiye ek olarak, fanzinlerle beraber sergilenmek üzere, “YERALTI” temalı görsel işler (fotoğraf, çizim, karikatür, vs.) de aynı adreslere gönderilebilir.

Tüm gönderimler için son tarih 20 Mart 2010.

İlk sergiden sonra Ankara’dan başka şehirlere de taşınacak olan sergiye şu ana kadar gönderilen fanzinler ise şöyle: 07 Gençlik Fanzin, Alternatif Fanzin, Anlaşılamamak Fanzin, Asiye – Huzur İsyanda Fanzin, Bataklık Fanzin, Ben-Zine, Deccal Fanzin, Düşünkara Fanzin, Ehbap Fanzin, Gazoz Kapağı Fanzin, İsyankar İşçi Fanzin, Lal Fanzin, Mondo Trasho Fanzin, Son Durak Avcı Toplayıcı Fanzin, Uygarlığa Karşı – Kendi Kendine Yap Bülteni, Varoş Fanzin, Veganarşi Fanzin, Yabanıl Fanzin, Yedek Parça Fanzin, Çizgi Fanzin ✪