loader image
Bu yazı 14 seneliktir ve [Futuristika!] mevcut editöryal anlayışını yansıtmama ihtimali yüksektir. Lütfen bunu göz önünde bulundurup okuyunuz veya hiç okumayınız. [Behold. This post is pretty old. Please keep its age in your mind while reading.]

Bir Star Wars aşk hikayesi: Red & Jonny

Evlilik, onu eğlence haline getirmeyi,paylaşmayı başaran çiftler ile güzel bir kurum. Tersi durumda üçüncü sayfaya haber oluyorsunuz. 2006 yılının Eylül ayında evlenen iki genç insan, ortak tutkuları Star Wars'u yaşamlarının merkezine koyunca, büyük bir internet fenomeni haline geldiler. Balayında kendilerine birer adet Stoormtrooper kaskı alan çift, o tarihten sonra çeşitli mekanlarda fotoğraflarını çekmeye başladılar.

Evlilik, onu eğlence haline getirmeyi, paylaşmayı başaran çiftler ile güzel bir kurum. Tersi durumda üçüncü sayfaya haber oluyorsunuz. 2006 yılının Eylül ayında evlenen iki genç insan, ortak tutkuları Star Wars’u yaşamlarının merkezine koyunca, büyük bir internet fenomeni haline geldiler.

Balayında kendilerine birer adet Stoormtrooper kaskı alan çift, o tarihten sonra çeşitli mekanlarda fotoğraflarını çekmeye başladılar. IKEA’da, piknik yaparken, Niagara şelalerinde, doktor muayenehanesinde, kitapçılarda, kısaca hayatın her yerinde kafalarında Stormtroopers kasklarıyla göründüler. Red and Jonny Flickr gruplarında günlük olarak yeniledikleri çekimlerini takip edebilirsiniz.

Stormtrooper’ların Star Wars evrenindeki boyları standart olarak 1.83 metre idi, boydan biraz kaybediyorlar ama ne gam.

Güç sizinle olsun! Mutluluk da… ✪