Les Mistons + Wreckage Sound System

İtalya’dan Gianluca Natanti ve Alessandra Ballarini’nin 2005’te kurdukları yeraltı Cyberpunk ve Multimedia Performans projesi, audio visual canlı setler, multimedia enstelasyonlar tamamen deneysel sanat, DIY ve özgür ifade anlayışıyla üretilmektedir
Şubat '14

Les Mistons + Wreckage Sound System  1

LES MISTONS (ITA)

(Cyberpunk – Experimental – Multimedia Performance)

İtalya’dan Gianluca Natanti ve Alessandra Ballarini’nin 2005’te kurdukları yeraltı Cyberpunk ve Multimedia Performans projesi, audio visual canlı setler, multimedia enstelasyonlar tamamen deneysel sanat, DIY ve özgür ifade anlayışıyla üretilmektedir. El yapımı elektro akustik enstrümanlar ve laptop ile birlikte gürültü ve ses üreten Gianluca 1986 yılında metal işçisi iken başladığı endüstriyel müzik projelerine Discipline, Fistole Nalai, D.O.R. gibi farklı isimlerle devam etti. 2005 yılında Allesandra ile Les Mistons’u kurarak çeşitli İtalyan yer altı endüstriyel müzik projelerinde ve festivallerde yer aldı. 2005 yılında gruba katılan Alessandra Ballarini animasyon ve video sanatçısı; bass gitar çalıyor ve canlı olarak video aygıtlarını kullanıyor. İkili Crash Wouges adlı projelerinden deneysel elektronik müzik ve ritmik cyberpunk parçalarını görsel çalışmalarıyla canlı olarak izleyenlerle buluşturuyor.
http://vimeo.com/user12366044
http://lesmistons.jamendo.net/

[sws_divider_basic]

  • DJ PERFORMANS & AFTER PARTY:

WRECKAGE SOUND SYSTEM (İstanbul)

Wreckage ekipmanı eksik ruhu tam bir ses sistemi, ne zaman bir dişli görse ona çomak sokmayı seven bir sokak çocuğudur. Şehrin gürültüsüne, az duyulan sesler katmaya geldi.

https://soundcloud.com/wreckage-sound-system

Les Mistons + Wreckage Sound System  2 ✪

Önceki

¡Resisting the news! Video-Eylem Atölyesi

Sonraki

[Suat Kemal Angı] Muss es sein? Es muss sein! Es muss sein!