Omar Rodriguez-Lopez & Lydia Lunch

/

lydia_front.jpg

The Mars Volta gitaristi Omar Rodriguez Lopez ve hayranı olduğu no wave müzisyeni, şair, spoken word sanatçısı ve aktris Lydia Lunch ortak çalışması bir kısa albüm çıkardılar geçtiğimiz aylarda. Zaten Omar Rodriguez Lopez, doğru saydıysak, 2007 yılında 6 tane solo albüm çıkardı.

Lydia Lunch’tan bir alıntı yapalım da, ülkemiz harbi feminist görsün:

“Hiçbir porno, kadını aşağılamaz. Sadece erkekleri aşağılar. Altın iksirin peşinde koşarken aptal, çirkin ve saçma gözüken erkeklerdir. Oysa kadınlar güzeldir, yapmak istediklerini yaparlar ve bunun için kendilerine para ödenir.”

Albümde yer alan şarkılar.: ✪

  1. “Welcome to My Church” – 4:59
  2. “”Getting Rid of God” – 5:01 [cincopa 10547943]
  3. “Back to the Goddess” – 5:00
  4. “The End of the White Man’s Revolution” – 4:27
  5. “Women (In the Beginning)” – 4:58

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az.

2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]