Paik

My bloody valentine, Acid Mothers Temple (viva capaniiz sayko!), Gy!be ile Mogwai aynı çuvala girmiş misali bir grup, Paik. Toledo kökenli Detroit civarlarından, post-rock, shoegaze ve space-rock müzik yapıyorlar diyorlar ama kendi kulağınızla görmeden gözünüzle duymadan inanmayın. Son albümleri Monster of the Absolute’dan Phantoms’u dinlemek için bağlanın, sarmadıysa, yılbaşı üstü noel baba’lar sarmaya başlayacakken etrafımızı, son yüzyılların en bir Big star‘ından hediye: Jesus Christ, sev-targıt-ez, haleluyargh! Paik @myspace: Satin Black – Dirt for Driver & Jayne Field Grubun adı, hayır buradan değil, evet şuradan ve hayat tesadüflere yazılı diyenler; p harfine kadar iniverin, Poe’ya selam verin.   Hatta: Jane Field ve
Ocak '08

kadife sokak afro gençliğe ithafen!My bloody valentine, Acid Mothers Temple (viva capaniiz sayko!), Gy!be ile Mogwai aynı çuvala girmiş misali bir grup, Paik. Toledo kökenli Detroit civarlarından, post-rock, shoegaze ve space-rock müzik yapıyorlar diyorlar ama kendi kulağınızla görmeden gözünüzle duymadan inanmayın.

Son albümleri Monster of the Absolute’dan Phantoms’u dinlemek için bağlanın, sarmadıysa, yılbaşı üstü noel baba’lar sarmaya başlayacakken etrafımızı, son yüzyılların en bir Big star‘ından hediye: Jesus Christ, sev-targıt-ez, haleluyargh!

Paik @myspace: Satin Black – Dirt for Driver & Jayne Field

Grubun adı, hayır buradan değil, evet şuradan ve hayat tesadüflere yazılı diyenler; p harfine kadar iniverin, Poe’ya selam verin.

 

Hatta: Jane Field ve Phantoms.
 
 
 

 


 ✪