Poe oyuncakları

Futuristika Edgar Allan Poe günleri hakkında not: 19 Ocak 2009, eşsiz yazar Edgar Allan Poe’nun 200. doğum yıldönümü. Futuristika da bu kapsamda, 18 Ocak’tan başlayarak birkaç gün boyunca, Poe’nun popüler kültürdeki yansımalarının, sadece bir bölümünün peşine düşüyor. Gerisi “Bir düşün içinde bir düş.” Bir sanal dükkanda gördüğümüz Edgar Allan Poe action man pek şıkmış. Ayrıca Poe’nın bir oyuncak bebeğinin de bulunduğu bu dükkanda, minik Edgar’ın, tekinsiz bir evde, etraftan gelen seslerle irkildiği, iç sanrılarının çizgi roman tadında anlatıldığı flash animasyon da mevcut. Spoiler gibi olmasın, Poe aradığı huzuru oyuncağında bulduğunu sanıyor. Öte yandan, her evde her masanın üzerinde durması gerektiğine
Ocak '09

Futuristika Edgar Allan Poe günleri hakkında not: 19 Ocak 2009, eşsiz yazar Edgar Allan Poe’nun 200. doğum yıldönümü. Futuristika da bu kapsamda, 18 Ocak’tan başlayarak birkaç gün boyunca, Poe’nun popüler kültürdeki yansımalarının, sadece bir bölümünün peşine düşüyor. Gerisi “Bir düşün içinde bir düş.”

Bir sanal dükkanda gördüğümüz Edgar Allan Poe action man pek şıkmış. Ayrıca Poe’nın bir oyuncak bebeğinin de bulunduğu bu dükkanda, minik Edgar’ın, tekinsiz bir evde, etraftan gelen seslerle irkildiği, iç sanrılarının çizgi roman tadında anlatıldığı flash animasyon da mevcut. Spoiler gibi olmasın, Poe aradığı huzuru oyuncağında bulduğunu sanıyor.

Öte yandan, her evde her masanın üzerinde durması gerektiğine inandığımız bir kağıt bebek Poe var. Buradaki taslağı indirip gerekli kes biç işlemlerini yaparsanız, Bay Edgar sizin de masanızın üzerinden, gecenin karanlığından gelen bir sesle irkilebilir ve gözlerinizin içine, hüzünle bakmayı sürdürebilir. Bir daha asla!

 ✪

Edgar Allan Poe kağıttan oyuncak- İndir