Sokakta Şenlik 3

Sokakta Şenlik 3 Başlıyor…

Hangar Sanat Derneği tarafından Beyoğlu’nda üçüncüsü düzenlenecek Sokakta Şenlik yurt içi ve yurt dışından çok sayıda sanatçıyı 14 – 16 Ağustos 2009 tarihlerinde İstanbullularla buluşturacak.

İlki 2007’de yapılan Sokakta Şenlik 2009’da daha geniş bir katılımla Tünel bölgesinde yapılacak. Çok sayıda farklı dalda çalışan amatör ve profesyonel sanatçı bir yandan performanslarını sergilerken şenliği izleyenler düzenlenen çeşitli atölyeler sayesinde sokakta sanata katkıda bulunabilecekler.

Şenlik, geçen senede olduğu gibi yine bu yılda 14 Ağustos Cuma günü 16:00’da Galatasaray meydanından hareket edecek olan açılış yürüyüşü ile başlayacak.

Tüm şenlik etkinlikleri ücretsiz olup, sanatı seven herkesin katılımına açıktır.

Sokakta Şenlik 3 -Ne Varsa Sokakta Var- (Ücretsiz)
14 Ağustos 2009 Cuma – 16 Ağustos 2009 Pazar
İstanbul Beyoğlu Tünel

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için kaynak: http://www.sokaktasenlik.orghttp://www.hangar.org.trFacebook event sayfası ✪

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az.

2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]