Bahri Vardarlılar okuyor musunuz? Bizce okumalısınız

Kitap tavsiye etmeye karşıyız. Lakin güncellik ve herkesin bahsettiği kitapların dışında kalanları, kimi zaman uzaktan sinsice, kimi zaman yanlarına sokulup  dürterek sevdiğimizi belli etmekten kaçınacak değiliz. Yayınladıkları kitaplara özenen, yazının hakkını veren Dedalus Yayınları’ndan ikinci öykü kitabı çıkan Bahri Vardarlılar ile, yakın zamanda sadece bilenlerin bileceği sohbetimizin, dost ve kardeş Avam Kahvesi’nde gerçekleşebileceğini, ardından Futuristika’da yayımlanabileceğini ya da tüm bunların hiç yaşanmayabileceğini de belirtiriz. [divider]…[/divider] ✪ Hikaye devam ediyor. İlk kitabı İki Ciltlik Metro Bileti’yle kendinden söz ettiren Bahri Vardarlılar, birbirinden farklı uzamlarda gerçekleşen öyküleriyle, yine okuruyla birlikte. Bu kitabın da her öyküsüne bambaşka dünyalardan çok farklı karakterler konuk. Dedalus Yayınları – Şubat
Şubat '14
Şu Çay Demleninceye Kadar - Bahri Vardarlılar 1Kitap tavsiye etmeye karşıyız. Lakin güncellik ve herkesin bahsettiği kitapların dışında kalanları, kimi zaman uzaktan sinsice, kimi zaman yanlarına sokulup  dürterek sevdiğimizi belli etmekten kaçınacak değiliz. Yayınladıkları kitaplara özenen, yazının hakkını veren Dedalus Yayınları’ndan ikinci öykü kitabı çıkan Bahri Vardarlılar ile, yakın zamanda sadece bilenlerin bileceği sohbetimizin, dost ve kardeş Avam Kahvesi’nde gerçekleşebileceğini, ardından Futuristika’da yayımlanabileceğini ya da tüm bunların hiç yaşanmayabileceğini de belirtiriz.

[divider]…[/divider] ✪

Hikaye devam ediyor. İlk kitabı İki Ciltlik Metro Bileti’yle kendinden söz ettiren Bahri Vardarlılar, birbirinden farklı uzamlarda gerçekleşen öyküleriyle, yine okuruyla birlikte. Bu kitabın da her öyküsüne bambaşka dünyalardan çok farklı karakterler konuk.
Dedalus Yayınları – Şubat 2014