Test Dept: Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. 

Neubauten Berlin'den, Laibach Llubijana'dan, Test Dept Londra'dan
Ağustos '20

Erken dönem sanayi gruplarından. (Endüstriyel ne demek, bilmiyoruz.) Angus Farquhar, Graham Cunnington, Paul Jamrozy, Paul Hines ve Toby Burdon. Kimlik bilgileri. İşçi sınıfının omuzlarında yükselen yıkım amaçlı musiki makinesi. Bir erken dönem cihad denemesi, pax americana. Lütfen bizi yıkın. Lütfen liberalizmi pank ile yakın.

testDEPTjdjsdjsdsjdsdsdsd

Sosyalist gerçekçilik epik halde belirmiştir. Tramplenden atlayanların, kendilerini hava boşluğuna bırakanların, görsellerin ve kısa filmlerin sahne karanlığında kutsallaştırılmasına kariı nir musiki eylemci grubu. Demiryollarının,  banliyölerin ve bellek çalışmalarının ortak çabasından çıkmış bir öfke kontrolü denemesi. İnsanlığın en kabul edilmez dönemine karşı besteler. Maden grevlerinin yanında pank.

UK-tour-brett-T-BW-594x406

Aklın sesinde neo-liberalizmin cesetleştirdiği bireye yeni bir insan olma önerisi getiriyor, istemsizce ve haykırarak, hiç çekinmeden. “Hastaneleri kapatıp, nükleer tesisler diken bir hükümet, zarını zenginlikten, çürümeden, ahlaksız yurttaşlardan atan bir hükümet, en basit insan haklarını bile çoğunluğa göre görmezden geliyorken. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir.”

Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir.  Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir.  Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Uç şartlar uç tepkiler gerektirir.  Uç şartlar uç tepkiler gerektirir. Amin.

“Proleterya, sosyalizm için köylülerle bir araya geliyor, köylerden kırlardan halk, baskıya karşı yürüyüşe geçiyor.” Vertov’un kamera-insanı Kaufman’ın Stalin’in beş yıllık sanayileşme ve kalkınma planı propoganda filmine canlı musiki eşliği eylemindeki Test Dept.

Devleti boykot etmeye çağırıyorlar. Demiryolları işçilerinin, madencilerin grevlerine yerleştirmelerle eşlik ediyorlar. Yerleşiksiz bir pank tavrı.

Test Dept 1 ✪