loader image

post rock

What Aleph Said

What Aleph Said is a four-piece band playing instrumental music, based in Lausanne, Switzerland. Aeonia was recorded during the peak of the pandemic at Studio de la Fonderie (Fribourg, Switzerland). It was live-recorded and mixed by Chris Noth (Fireantmusic) and…

Gösterim: Grails – Acid Rain

Avam Kahvesi Kadıköy'de Fütüristika! ile Kinimiz Büyük akşamında, Portland köyünden çıkmış Grails namlı saykodelik musiki tayfası Grails videoları var.

[Ulver, Goat, Dead Can Dance, Toe]

İsveç'in bir köyünde yüzyıllardır süren kara büyüyü sahiplenen pop, Norveç'ten black metal sonrası saykodelik pop ile kucaklaşıyor.

[Gespenst] Malezya’dan post rock

2009 yılında Kuala Lumpur'da iki kardeş tarafından kurulmuş olan Gespenst, minimal gitar rifleriyle sinematik bir ses örgüsü yaratıyor.

Man Zero w/ Help! The Captain Threw Up @ Peyote

Hırvat indie, post rock, ambient müziğinin önemli temsilcilerinden Man Zero , 6 Ekim Çarşamba günü, ülkemizin gelecek vaad eden post rock gruplarından Help! The Captain Threw Up ile beraber Peyote’de !

B Yüzü Epic45 ve Caspian konserleri

Geçtiğimiz ay Yunanistan’dan Nechayevschina ve Afformance, Almanya’dan Kokomo ve ülkemizden Nekizm ile konserlerine devam eden ve olumlu tepkiler alan B Yüzü, bu ay iki dev grubu ülkemizde konuk ediyor...