Vinnie Jones denen anarşiste kişisel övgü

there’s one more thing… it’s been emotional. vinnie jones vinnie jones 1986’da fc wimbledon ile kontrat imzalayıp ertesi hafta manchester united’a koydukları golü atınca ardından da f.a. cup’ta kült takım liverpool’u yenip madalyayı boynuna takınca ingilterenin en mutlu adamıydı herhalde.ardından leeds united’a transfer oldu ve her sarı lacivert takımda oynayan futbolcu gibi ruh kardeşimiz oldu. sheffield unt, chelsea tekrar wimbledon, oyuncu menajer olarak olarak queens park rangers’a geçtiğinde yıl 1998’di ancak bu takım için hiç oynamadı, çünkü baba bir aktör olmuştu! 9 kez milli olan bu galler’li futbolcu hiç tartışmasız ki aşmış bir kişiliktir. futbolculuk zamanında “nasıl ayak kırılır” diye
Ocak '08

 there’s one more thing… it’s been emotional. vinnie jones

vinnie jones 1986’da fc wimbledon ile kontrat imzalayıp ertesi hafta manchester united’a koydukları golü atınca ardından da f.a. cup’ta kült takım liverpool’u yenip madalyayı boynuna takınca ingilterenin en mutlu adamıydı herhalde.ardından leeds united’a transfer oldu ve her sarı lacivert takımda oynayan futbolcu gibi ruh kardeşimiz oldu. sheffield unt, chelsea tekrar wimbledon, oyuncu menajer olarak olarak queens park rangers’a geçtiğinde yıl 1998’di ancak bu takım için hiç oynamadı, çünkü baba bir aktör olmuştu! 9 kez milli olan bu galler’li futbolcu hiç tartışmasız ki aşmış bir kişiliktir. futbolculuk zamanında “nasıl ayak kırılır” diye yarı otobiyografik bir kitap yazmış ve ünlü türkiye – galler (6-4) maçında bu topraklara da ayak basmış bu müstesna kişiliğin hastasıyız tabii. (bahsi geçen maçta torinolu şaban dört tane atmış, saffet akyüz ve büyük fenerbahçeli oğuz çetin de birer tane gol atmışlardı.)

paul gascoigne’e yaptığı ünlü “istiklal marşını oku olm!” hareketi dillere destan olmuş, kendisi de gururunu bu hareketin yağlıboya tablosunu evinin duvarına asmak suretiyle göstermiştir. dövmeleri ve taşıdığı anlamlar için böyle alalım. vinnie jones filmografisi.

lock, stock and two smoking barrels filminde ünlü quote’u “there’s one more thing… it’s been emotional.” ilk defa söylenmiştir. lock, stock and two smoking barrels ve ardından snatch ile yaşasın ingiliz mizahı nidalarıyla karşıladığımız bu eşsiz kişilk, kitleler tarafından da gone in 60 seconds ve swordfish ile tanındı.

p.s.: istiklalde godfather çalarak düdük satan adam, edip hakkında sağda solda övgüler duyuyorum, gazetelere falan çıkıyor, sanırım bu arkadaşı bir tutunamayan olarak görenler kendisiyle hiç iki kelime etmemişler, dombili eşiği düşük biridir bilenler bilir. ✪