Fluttery Records’dan iki güzel albüm: Marionette ID ve Widest Smiling Faces

MARIONETTE ID – Alluvion

Marionette ID

[sws_2_column title=””]
Macar grup, 2008 yılında kurulmuş. 2010 ve 2011’de Avrupa’da turnelerde yer almışlar. Alluvion, Budapeşte’de 2011 Ocak-Haziran ayları arasında kaydedilmiş.

Albümdeki şarkılardan Transpire, bu yıl içinde yayımlanmış olan aynı isimli EP’de de yer almıştı. Grup, müzik blogları ve dergilerinde her ne kadar post rock kategorisi altında listelense de, bu albümle birlikte genel çizgileri, clean vokallerle ISIS yolunda ilerlemek gibi gözüküyor.
[/sws_2_column]
[sws_2_columns_last title=””]

[/sws_2_columns_last]
[sws_divider_line]

Widest Smiling Faces – Rituals

Widest Smiling Faces

[sws_2_column title=””]
Brooklyn’li şarkı yazarı Aviv Cohn’un tek kişilik indie-shoegaze projesinin bize dikkat çekici gelen yanı, yoğun folk etkisinde olması. Fluttery’den 20 Eylül’de çıkan albüm hakkında Aviv “Bu albümün farkı, melodilerin değil, resimlerin öne çıkmasıdır.”
[/sws_2_column]
[sws_2_columns_last title=””]

[/sws_2_columns_last]
[sws_divider_line] ✪

Fluttery Records

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az. 2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]