İdeal kadın: The wasp woman

waspwoman.jpgSahne:

Janice Starlin, gitttikçe yaşlanan ve bu nedenle satışları ciddi anlamda düşen bir bakım ürünleri şirketi sahibidir.

Sahne:

Profesör Zinthrop, bilim için etik değerlerini bir kenara bırakmış bir bilim adamıdır. Boş zamanlarında eşekarılarının kolonilerinde hayatı sürdürmek için ürettikleri enzimlerden ilaçlar yapmaktadır.

Sahne:

Sterlin, gençlik iksiri için gerekli parayı ve kobay olarak kendisini sunmayı kabul eder.

Sonuçta, gençleşmeyi beklemeye dayanamayan bayan kendine aşırı doz enjekte eder. O sırada, daha önceki kobaylarda agresif hareketler gözlemleyen doktor hastasını uyarmaya giderken olaylar gelişir, artık kafası güzel yüzlü bir kadın, bedeni bir eşekarısı olan yaratık vardır. 1959 yılında bir haftadan daha kısa sürede çekilmiş bu bilimkurgu filmi evladiyelik olarak tanımlanabilir. Filmin tamamını MPEG4 archive.org’dan indirelim. yaklaşık 50 yıl önce yapılmış güzide bilimkurguyla şenlenelim.

İndir ✪

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az.

2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]