Please go to your Post editor » Post Settings » Post Formats tab below your editor to enter video URL.

Natural Snow Buildings – Sandman Traps

Gerçek önümüzdedir; ve hep önümüzde duruyor olsa da, biz bazen irrasyonel olana yönelmek isteriz. Kimilerinin metafizik sezgileri gerçekten kuvvetli ihtimalini yok sayamayız.. Bazılarının da ilk bakışta fark edebildiği bir fizyonomi kabiliyeti de olabilir. Yine de, biz bunları görüyor olsak da, görmemezlikten gelmek isteriz nedense. Bazen de işimize gelmez çünkü… Bizim yerimize yazılan şiirlere, hikayelere göz atarız, kendimizi görmek/bulmak istediğimiz, bizi canlandırdığını düşündüğümüz karakterlere ruh veririz…  İçinde yaşadığımız durumun görüntülerini ve anılarını yaşayacağımız filmlerde izlemeyi yeğleriz. Geçmişi hatırlamak tatlı bir acı verir bize. Geçmişe dönük yaşamak ve geçmişe saplanmak kadar lanet bir şey olmasa da, bundan kaçınamayız nedense. Birkaç hafta önce
Kasım '14

Gerçek önümüzdedir; ve hep önümüzde duruyor olsa da, biz bazen irrasyonel olana yönelmek isteriz. Kimilerinin metafizik sezgileri gerçekten kuvvetli ihtimalini yok sayamayız.. Bazılarının da ilk bakışta fark edebildiği bir fizyonomi kabiliyeti de olabilir. Yine de, biz bunları görüyor olsak da, görmemezlikten gelmek isteriz nedense. Bazen de işimize gelmez çünkü… Bizim yerimize yazılan şiirlere, hikayelere göz atarız, kendimizi görmek/bulmak istediğimiz, bizi canlandırdığını düşündüğümüz karakterlere ruh veririz…  İçinde yaşadığımız durumun görüntülerini ve anılarını yaşayacağımız filmlerde izlemeyi yeğleriz. Geçmişi hatırlamak tatlı bir acı verir bize. Geçmişe dönük yaşamak ve geçmişe saplanmak kadar lanet bir şey olmasa da, bundan kaçınamayız nedense. Birkaç hafta önce sokaktan geçerken, sol tarafımdan geçen o varlığı fark edince, şeytanı ve geçmişimdeki yerini hatırlamış oldum. Arada yokluyordu beni, teslim olmasam da.  Yine de kendini hatırlatmasını iyi bildi.

Fransalı grup, Natural Snow Buildings, 1997’den beri aktif olarak devam ettikleri müzik hayatlarına, geçtiğimiz aylarda bir albüm daha kazandırdılar. Tarz olarak; drone, drone rock, lo-fi, psychedelic, folk türlerine dahil edebileceğimiz bağımsız grup, bir önceki albümlerini aratıyor olsalar da, yine  güzel bir işe imza atmışlar.

 ✪