“Dinleyici Destek Projesi 7. Radyo Şenliği” başladı!

7 yıldır dinleyicilerinin sürekli desteğiyle bağımsız ve başına buyruk yayın hayatını sürdüren ve bundan büyük keyif alan Açık Radyo’nun 2010 Dinleyici Destek Projesi Radyo Şenliği 20-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşiyor.
Mart '10

9 gün, 9 gece, 99 saatlik bir radyo yayını!

7 yıldır dinleyicilerinin sürekli desteğiyle bağımsız ve başına buyruk yayın hayatını sürdüren ve bundan büyük keyif alan Açık Radyo’nun 2010 Dinleyici Destek Projesi Radyo Şenliği 20-28 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek. Sağduyu ve neşe, radyo dalgaları ile temaslarda bulunacak. Bu curcuna tam 9 gün, 9 gece, 99 saat sürecek.

Radyo dalgaları ile insan dokunuşu!

Her yıl olduğu kültür ve sanat dünyasının Açık Radyo severleri kendi zevklerine göre hazırladıkları radyo programlarında dinleyiciyle samimi bir temas kuracaklar. Basın ve eğlence dünyasının alışıldık dil ve tavrının uzağında, insani buluşmalar gerçekleştirecek olan Aylin Aslım, Ayşe Tütüncü, Burak Güven, Buzuki Orhan Osman, Engin Günaydın, Geveze, Halil Ergün, Haluk Bilginer, Harun Tekin, Kaan Sezyum, Leman Sam, Memet Ali Alabora, Okan Bayülgen, Sabahat Akkiraz, Sumru Ağıryürüyen ve Zeynep Casalini bu yılki Radyo Şenliği’nin “müstesna konuklarından” bazıları…

Dinleyiciler mikrofonda!

Yedinci Radyo Şenliği’nin asıl yıldızları ise Açık Radyo Dinleyici-Destekçileri. Bu yıl aynı zamanda 15. yaşını da kutlayan Açık Radyo, Dinleyici Destek ProjesiYedinci Radyo Şenliği’nde mikrofonu dinleyici-destekçilerine uzatıyor. Açık Radyo stüdyolarına davetli olan 99 kadar dinleyici bu özel yayına bu defa sadece dinleyici değil, aynı zamanda programcı olarak katılacaklar.

Dinleyiciler Nasıl Destek Olabilir?

Her yıl düzenlenen Dinleyici Destek Projesi ile Açık Radyo dinleyicisi radyosuna sahip çıkıyor. Dinleyiciler seçtikleri programın istedikleri bir saatine destek veriyorlar. Yani dinleyiciler ücretsiz dinleyebilecekleri bir yayının sürdürülebilmesi için para vererek destek oluyorlar. Bunu bir telefonla (0 212 343 41 41) ya da bir “tık”la (www.acikradyo.com.tr) yapmak mümkün. Açık Radyo seçtikleri programın başında ve sonunda adlarını anarak destekçilerine teşekkür ediyor.

 
Destek olmak için: Facebook etkinlik sayfasıWebsite – 212 343 41 41 ✪

Önceki

Poe’nun korku(nç) ekonomisi

Sonraki

Doğu Alman Alt Kültür Örnekleri I – DDR ve gayrı safi milli musiki