Please go to your post editor > Post Settings > Post Formats tab below your editor to enter audio URL.

Overkill – White Devil Armory

Videoyu ve parçayı dinlediğimde şaşırmadım dediysem, yalan olur. Çocukluğumdan beri takip ettiğim,bazen es geçtiğim, yine de ürettiklerine kayıtsız kalamadığım bir gruptan bahsediyorum. Dile kolay, neredeyse otuz yıldır aynı türde, fakat kendini yenileyebilen albümler çıkaran bir grup var ortada… Yeniliğe açık ol, eskiyi koru, özünü bil ve bundan şaşma, Gerçekten kolay değil bence. Overkill, son albümüyle benim içimdeki yıllar önceki thrash metal sevdasını yeniden ortaya çıkarmış oldu. Muazzam bir prodüksiyon, süper bir sound, kusursuz altyapı; kaliteli, hızlı thrash metalin ölmediğini ispatlayan kusursuz bir albüm daha 2014’ün tarihine kazınmış oldu. Türün ve grubun severleri kaçırmasın.

 ✪

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az.

2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]