Otomorfoz2 // Otomorphose2 | Alper Bıçaklıoğlu @ Hush Gallery

Hush Gallery

15 Haziran – 25 Temmuz 2011
Otomorfoz2 // Otomorphose2, Alper Bıçaklıoğlu
Açılış: 15 Haziran Çarşamba, 18:00 (Galeri Piha ile ortak açılış yapılacaktır)
Resim, Heykel Sergisi
Giriş ücretsiz

Otomorfoz2

Modern zamanın insanlığa büyük armağanı. Sanal gerçeklik günlük hayatımızın her evresinde artık yapabildiklerimizin tamamı, yapamadıklarımızın ve yapamayacak olduklarımızın neredeyse imkansızlığı.

Gelişen teknoloji karşısında insanın otomorfozu ve bunun sonunda insanın yaratma yetisine tabi olması ve tanrısal bir kavrama dönüşmesi; benlik, yaratılış ve duygusal hissiyatlarımızın hanelere ve haneler dışına optik transferlerle gerçekleştiği dünyanın karşı konulmaz çekiciliğinin modern teknolojik gelişmeler sonucu dünyanın insana, insanın zamana olan yenilgisi.

Açılış//Opening: 15.06.2011, 18:00*

*Galeri Piha ile ortak açılış yapılacaktır

Ziyaret saatleri//Visiting Hours:
Haftanın her günü//Every day 11:00 – 21:00

Detaylı bilgi için: info@hushgallery.org

Hush Gallery
Caferağa Mh. Miralay Nazım Sk. 20 Bahariye – Kadıköy / Istanbul
hushgallery.org
hushistanbul.blogspot.com/ ✪

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az. 2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]