[The Soft Pink Truth] Kafirlerin öfkesi

[The Soft Pink Truth] Kafirlerin öfkesi  1

Venom, Beherit, Sarcofago, Sargeist, Darkthrone, An, Mayhem, Hellhammer, ve Impaled Northern Moonforest gibi erken ve geç dönem Black Metal gruplarının şarkılarından house ve techno marşların yapıldığı bir albüm. Mevzunun ardındaki asıl adamımız Drew Daniel, uzun yıllar Shakespeare profesörü olmak üzere akademik çalışmalara yoğunlaşmış.

Why do the Heathen Rage? isimli bu albümün alt başlığı Electronic Profanations of Black Metal Classics adını taşıyor. Doksanlı yılların başlarında önemli iki alt kültür olan rave ve black metal’in garip bir karışımı şeklinde karşımızda.

[The Soft Pink Truth] Kafirlerin öfkesi  2 ✪

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az.

2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]