[The Soft Pink Truth] Kafirlerin öfkesi

Venom, Beherit, Sarcofago, Sargeist, Darkthrone, An, Mayhem, Hellhammer, ve Impaled Northern Moonforest gibi erken ve geç dönem Black Metal gruplarının şarkılarından house ve techno marşların yapıldığı bir albüm. Mevzunun ardındaki asıl adamımız Drew Daniel, uzun yıllar Shakespeare profesörü olmak üzere akademik çalışmalara yoğunlaşmış. Why do the Heathen Rage? isimli bu albümün alt başlığı Electronic Profanations of Black Metal Classics adını taşıyor. Doksanlı yılların başlarında önemli iki alt kültür olan rave ve black metal’in garip bir karışımı şeklinde karşımızda.  ✪
Haziran '14
[The Soft Pink Truth] Kafirlerin öfkesi  1

Venom, Beherit, Sarcofago, Sargeist, Darkthrone, An, Mayhem, Hellhammer, ve Impaled Northern Moonforest gibi erken ve geç dönem Black Metal gruplarının şarkılarından house ve techno marşların yapıldığı bir albüm. Mevzunun ardındaki asıl adamımız Drew Daniel, uzun yıllar Shakespeare profesörü olmak üzere akademik çalışmalara yoğunlaşmış.

Why do the Heathen Rage? isimli bu albümün alt başlığı Electronic Profanations of Black Metal Classics adını taşıyor. Doksanlı yılların başlarında önemli iki alt kültür olan rave ve black metal’in garip bir karışımı şeklinde karşımızda.

[The Soft Pink Truth] Kafirlerin öfkesi  2 ✪

Önceki

[Gilles Deleuze] Edebiyat ve Hayat

Sonraki

Anarşizm Bir Teori Değil, Doğal Bir Olaydır – Abel Paz ile Söyleşi