The Balkan Soundz Festival

Balkan müziğinin en iyileri; 28 Haziran 2009 Pazar günü Küçükçiftlik Park’ta, “The Balkan Soundz Festival” kapsamında bir araya geliyor.

Açıkhavada tüm gün boyunca Balkanların hareketli ve neşeli ezgilerini izleyiciyle buluşturucak olan bu etkinlik, Balkan müziği tarzında ülkemizde düzenlenen ilk festival olma ozelliğini de taşıyor.

Yabancı ve yerli toplam 6 grubun sahne alacağı festival, yaz sıcaklarından bunalan müzikseverleri Istanbul Boğazı`na cok yakın bir noktada, açıkhavada, Balkan müziğinin enerjik ritimleri eşliğinde müzik dinlemeye, dans etmeye, yemeye, içmeye, kısacası sınırsız eğlenceye davet ediyor.

The Balkan Soundz Festival kapsamında sahne alması kesinleşen ilk gruplar: BOBAN MARKOVIC ORKESTAR, FIREWATER, !DELADAP, SELİM SESLER ve KOLEKTİF ISTANBUL.

KüçükÇiftlik Park
28 Haziran 2009 Pazar, 14:00 – 30 Haziran 2009 Salı, 02:00
Kadırgalar Cad. No:5 Maçka Istanbul
2122477112 – uru@uru.com.tr – facebook eventbiletix ✪

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az.

2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]