Sergi: “İki Dönem”

Türk çağdaşları ve genç yetenekler aynı sergide buluşuyor

Galeri Blanc, yaza “İki Dönem” başlığındaki karma sergisiyle giriyor. 2 Haziran – 2 Ağustos tarihleri arasında gezilebilecek olan sergi, ismini iki farklı dönemin sanatçılarının bir araya gelmesiyle alıyor.

Çağdaş Türk ressamlarından Ali Candaş, Hayati Misman ve Saim Dursun’un yapıtlarının yanı sıra sergide bir de dört akademili genç ressam ve bir heykeltraşın yapıtları yer alıyor.

Kent manzaralarını ve sokaktaki günlük yaşamı kendi tarzıyla tualine aktaran Batuhan Yüce, Desen Halıçınarlı, Zeynep Özdemir, Nuray Özler ve organik form yorumlarıyla heykeltraş Ahu Aydemir bu sergide yer alan isimlerden.

GALERİ BLANC – “İki Dönem”
02 Haziran 2009 Salı, 10:00 – 02 Ağustos 2009 Pazar, 19:30
Bağdat cad. No:94 İstanbul – 216 4506622 – info@cadde94.com – facebook event

 ✪

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az.

2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]