B Yüzü Kaset 2

Açık Radyo'da her salı gecesi yayınlanan "B Yüzü" programı "Kaset" konserleri serisinin ikincisi 18 Mart Perşembe günü, DDR ve On Your Horizon gruplarıyla Dogzstar'da gerçekleşecek.
Mart '10

Açık Radyo’da her salı gecesi yayınlanan “B Yüzü” programı olarak düzenlenen “B Yüzü Kaset” konserleri serisinin ikincisi 18 Mart Perşembe günü, DDR ve On Your Horizon gruplarıyla Dogzstar‘da gerçekleşecek.
Detaylı bilgi için: B Yüzü BlogB Yüzü Myspace BookingB Yüzü 09 Myspace

DDR / On Your Horizon: B Yüzü Kaset#2

Her salı gecesi 12’de Açık Radyo’da yayınlanan B Yüzü , “Kaset” konserler serisinin ikincisinde bu sefer “post” akımlara ağırlık veriyor. Albüm kayıtlarını bitirmiş ve çok yakında bu yeni kayıtları dinleme imkanı bulacağımız Post-Punk grubu “DDR (Doğu Almanya)” ile ilk demo albümünü kısa bir süre önce çıkaran ve kayda değer bir ilgi gören ve aynı zamanda ilk defa İstanbul’da sahne alacak olan Eskişehirli Post-Rock /Ambient grubu “On Your Horizon”. 18 Mart tarihinde Taksim’de Dogzstar’da gerçekleşleşecek olan gecede ayrıca B Yüzü programcıları, seçtikleri parçaları dj setlerinde çalarak geceye katkıda bulunacak. Gecenin VJ’i ise bir önceki aktivitelerimizde olduğu gibi Emir Alp.

B Yüzü’nün diğer etkinlik takvimleri ise şöyle:

14 Nisan 2010 Nechayevschina (YUN) & Afformance (YUN) : B Yüzü Kaset#3 @ Peyote
16 Nisan 2010 Kokomo (ALM) : B Yüzü Kaset#4 @ Peyote
7 Mayıs 2010 Epic45: B Yüzü Kaset#5 @ Peyote

 ✪