Bir Star Wars aşk hikayesi: Red & Jonny

Evlilik, onu eğlence haline getirmeyi, paylaşmayı başaran çiftler ile güzel bir kurum. Tersi durumda üçüncü sayfaya haber oluyorsunuz. 2006 yılının Eylül ayında evlenen iki genç insan, ortak tutkuları Star Wars’u yaşamlarının merkezine koyunca, büyük bir internet fenomeni haline geldiler.

Balayında kendilerine birer adet Stoormtrooper kaskı alan çift, o tarihten sonra çeşitli mekanlarda fotoğraflarını çekmeye başladılar. IKEA’da, piknik yaparken, Niagara şelalerinde, doktor muayenehanesinde, kitapçılarda, kısaca hayatın her yerinde kafalarında Stormtroopers kasklarıyla göründüler. Red and Jonny Flickr gruplarında günlük olarak yeniledikleri çekimlerini takip edebilirsiniz.

Stormtrooper’ların Star Wars evrenindeki boyları standart olarak 1.83 metre idi, boydan biraz kaybediyorlar ama ne gam.

Güç sizinle olsun! Mutluluk da… ✪

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az.

2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]