CONNECTIONS, Istanbul – 2010

Özlem Kalkan Erenus, Dimitar Velichkov ve Stefan Balog, Erenus’un Ataköy’deki atölyesinde Kasım ayında yeniden bir araya gelecek ve sanatsal coşkularını 27 Kasım 2010 Cumartesi günü açacakları atölye sergisi ile İstanbullu sanatseverlerle paylaşacaklar.
Kasım '10

Özlem Kalkan Erenus, Dimitar Velichkov ve Stefan Balog, Romanya’da tanıştıkları 2000 yılından bu yana, uluslararası sanat kampları, sempozyumlar ve karma sergilerde bir arada yer almış; ayrıca birlikte pek çok sanatsal etkinlik düzenlemişlerdir. Bu etkinlikler arasında, 2001 yılında İstanbul’da düzenledikleri “Dostluk Hasadı” sergisinin yanı sıra, Bursa, Sofya ve Aiud’da açılan “Balkan Dostları” sergileri sayılabilir.

Sanatsal anlatımları birbirinden oldukça farklı olmakla beraber, birlikte katıldıkları sempozyum ve sanat kamplarında ve ortak atölye çalışmalarında, bir arada üretmenin coşkusunu paylaşmak, üç sanatçıyı geçtiğimiz 10 yıl içinde pek çok sanatsal etkinlikte bir araya getirmiştir.

Özlem Kalkan Erenus, Dimitar Velichkov ve Stefan Balog, Erenus’un Ataköy’deki atölyesinde Kasım ayında yeniden bir araya gelecek ve dostlukla beslenen sanatsal coşkularını 27 Kasım 2010 Cumartesi günü açacakları atölye sergisi ile İstanbullu sanatseverlerle paylaşacaklar.

Studio Erenus – Ataköy 3.Kısım O-53 D:2

www.studioerenus.com   info@studioerenus.com

 ✪

Önceki

Gisela May’den Brecht şarkıları

Sonraki

Etgar Keret Öyküleri Gibi Kız