David Lynch ve bir ayakkabıcının fetişi

Arıza yönetmen David Lynch ve ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin’in ortak çalışmasından sadomazo ayakkabı tasarımları ve yönetmenin bunların fotoğrafını çekmesiyle birlikte garip eserler ortaya çıkıyor.


David Lynch, Fransa’da yaşayan ayakkabı tasarımcısı Christian Louboutin’in giyilmekten çok süs eşyası gibi duran ayakkabılarını, bir nevi ayakkabı-porno olarak adlandırabileceğimiz bir stilde, beyaz tenli, gölgelerde kaybolmuş kadınların ayağında görüntülüyor. Bu kez Lynch filmlerindeki şifreler yok karşımızda, herşey apaçık ortada.

dlynch2.jpg

dlynch1.jpg

dlynch3.jpg

dlynch4.jpg

dlynch6.jpg

dlynch7.jpg ✪

Bazı rahatsızlıkları olan kişileriz. Ocak 2008’den bu yana garip aralıklarla sürüyoruz. Kapalı veya yayında olmadığımız anlar, yayında olduklarımızdan epey az. 2017 yılında belirsiz süreliğine ara verdik. Karar alındığında sitede beş bine yakın kısa/uzun metin vardı; şu anda bu sayı iki binin biraz üzerinde. Geriye dönük olarak ömrünü tükettiğini açık eden metinleri silmeye devam edeceğiz. Silmesi yazmasından uzun sürüyor ve daha meşakkatli. Metinlerin de ömrü vardır. – Devamı için: [Meram]