Fotoğraf: Eilish Lambrechtsen

Doymuş seks oranı düşük doymamış aşk oranı yüksek

Daha fazlası değil bir manzaranın güzelliğinden koltukaltın. Daha azı hiç sayılmaz bir damla çiğden göğüslerindeki ter. Doymuş seks oranında haz düşüklüğü doymamış aşk oranında yalnızlık yüksek.
Fotoğraf: Eilish Lambrechtsen

Bir yedeği olmalı kirpikleri kendine küs yağmurun. Yoksa kokmazdı her öpüşün ardından omzunu uçan duvarda siyah beyaz ayna! Şiir sarmaşıklı adam, paslı bir gemi kalıntısında yontuyor uslu silahını. Masa başında geçilmiş düşün mektubu ters çevrildi kum saatine. Kaygı Anıtı sevişmek kurdelesinin kölelerce kesilmesiyle açıldı. Miniksin yatağımdaki doymamış aşka.

Aramızı işleyen karanfil; arnavut kaldırımında unutulmuş, eski. Sabaha karşılara yutarak ağzını böbürleniyor; dağılan pezevenkler gibi. Bileğinin çıplak yemininden masadaki camın kanaması durmuyor. Karanfil hıçkırıkla yakıyor kışta kalan sigarasını. Kalbin yüzeyde salınan bir ceset, üzerinden leylekler göç ediyor.

Daha fazlası değil bir manzaranın güzelliğinden koltukaltın. Daha azı hiç sayılmaz bir damla çiğden göğüslerindeki ter. Doymuş seks oranında haz düşüklüğü doymamış aşk oranında yalnızlık yüksek. İnsansız bir çehre oluyor gerdeğe hazırlanan gelin. Bacaklarının arasında kozalaklar; ayakyolu ve sülfür döküntüsü. Sıcak basıyor ovayı gecenin bitmeyen şarkısından.

Ağzı bit yuvası; frengili esnemeler. Izgara yapıyor arka balkonunda tilki, çürük yumurta ve ezik kan. Bir sokak gürültüsünden gelir tabağın canlı hüneri. Aşk, pantolonun içindeki güveni yere çalarken sutyene sıkışmış onur nefes alamıyor. Bütün vajinalar kör olsa penisler makyaj yapardı. Aklımdan çıkmıyor.

İkizkenar uykusundan uyanıyor şehir. Çıplak aralıyor göz kapaklarını. En uzun tırnağı kaşıyacak kır evinin eşitsiz manzarasını. Sindirilmiş uykunun posası aralıksız giden sinyaller. Fetiş yumru. Saten meydan. Alnındaki o huysuz kırışmadan öpüyorum, acımayan güzelliğinin taneleri avucuma dökülüyor.

Gıcır yaz mızrağının ucunu rulet masasında eylüle döndürdü. Günün otoritesi yeni İstanbul kadar korkak ya da efsanenin acemilik göbeği kesilmemiş. İkinci yaz başlangıcı bağımsız sertleşme kız tarafında edilgen bir kabul gördü. Üç deyince gülmeyi bıraktık. Tanrısal boşluklarıma tatlı ıslığıyla çekik gözlü bal çaldın. Dumanlı ve içlenmiş inlerimiz cinlerimizle. Yeni öğretim yılında zorunlu ders seksek.

Note: Many thanks to Eilish Lambrechtsen for the contribution. ✪