Karotte@Indigo

13 Mart 2009 Cuma Indigo'da Karotte
Mart '09

Bugün burada olan yarın unutuluyor. Bu modern elektronik müzik sahnesi için oldukça geçerli bir önerme. Bugünün dans melodileri yarının unutulmuşları oldular. Peki bunun için ne yapmalı?

Karotte’nin bir önerisi var ve bunu Indigo kitlesi ile paylaşmak için 13 Mart gecesi Indigo sahnesinde.

Karotte bir elektronik müzik hayranı. O nedenle elektronik müzik üzerine prodüksiyonları ve DJ setlerinin yanında önermeleri, düşünceleri ve bunlar ile ortaklaşa ürettiği projeleri var. Karotte’s Kitchen bunlardan en bilineni.

O da kendine hepimizin sorduğu soruları sormuş zamanında. Bu adam da nereden çıktı, nasıl plak geçileceğini biliyor mu?

Ne kadar ileri gittiği tartışılsa da Kaotte’nin bu olanlara karşı geliştirdiği kitle dans silahı Karotte’s Kitchen çok başarılı bir seri.

Oldukça doğal bir DJ olan Karotte, plaklarını dans pistleri dinlemeden önce stüdyoda çalmaya veya içinden gelen plakları çalmaya değil popüler olanı pikap’a koymaya oldukça sert tepki vererek DJ’liğin anlık gelişmesi gerektiğini savunan bir isim.

U60311 Frankfurt, Stammheim Kassel, Harry Klein Munich ve günümüzde Cocoon Club Frankfurt gibi dünya elektronik müzik sahnesinin en ünlü kulüplerinde resident DJ’lik yapan Karotte; Minimal, Tech/House, Electro, Breakbeat gibi farklı janrlara bulaşmaktan da korkmuyor.

Indigo’nun Şubat konuğu, stüdyo partneri Gregor Tresher ile birlikteliği sonucu ortaya çıkan prodüksiyonları, kendi DJ’lik stili ve dans ettirme yeteneği ile Karotte; 13 Mart gecesi Indigo da önce kendisini sonra pisti hareketlendirecek.”

Karotte@Indigo 13 Mart 2009 Cuma
Biletler: 25 YTL – Öğrenci 15 YTL / www.biletix.com
Kapı açılış: 23:00
Bilgi: 0212 244 85 67 – İstiklal Cad. Akarsu Sk. Mısır Ap. No:1-2 / Galatasaray
Net: www.livingindigo.com – info@livingindigo.com
 ✪