Winkler+Noah: Awakening/Les Femmes Heretiques

Daha önce The Puppet Show adlı çalışmalarını Futuristika! ile paylaşan fotoğraf sanatçıları Romina Raffaelli ve Stefano Marini, yaratıcısı oldukları Winkler+Noah Photography markası ile 6 Haziran'da Milano'da Wannabee Gallery'de açacakları yeni bir sergi haberiyle kendilerini hatırlatıyorlar. Yolu sevgiden geçmeyenler bakmasın!
Haziran '10

Daha önce The Puppet Show adlı çalışmalarını Futuristika! ile paylaşan fotoğraf sanatçıları Romina Raffaelli ve Stefano Marini, yaratıcısı oldukları Winkler+Noah Photography markası ile Milano’da Wannabee Gallery‘de açacakları yeni bir sergi haberiyle kendilerini hatırlatıyorlar. 6 Haziran 2010’da açılacak olan “Awakening/Les Femmes Heretiques” adlı sergide yer alan çalışmalarda sanatçılar, geleneksel çarmıha gerilme motifleri ile kadın çıplaklığını bir arada kullanıyorlar. Ortaya çıkan eserler yine etkileyici, yine rahatsız edici?

Çocukluk yıllarından bu zamana kadar resim, heykel, çizim ile farklı medyaları kullanarak yaratıcılıklarını sınayan her iki sanatçı da, çekimler öncesi ve sonrası her detayla ilgilenmeleriyle tanınıyorlar. İllüstratör ve grafik tasarımcı Noah ile fotoğrafçı Winkler’in ortaklaşa ürettikleri çalışmalar, başrolleri paylaşanların güçlü mesajlarıyla hiper gerçekçi deneysel fotoğraflara dönüşüyor. Sanatçıların eserleri bugüne kadar New York, Milano, Londra, Seul ve Los Angeles’ta sergilendi.

 ✪