loader image

bienal

EXTRAMÜCADELE 2010

Extramücadele’nin "Extramücadele 2010 / Bunu ben yapmadım, siz yaptınız"başlıklı sergisi 21 Eylül - 13 Kasım 2010 tarihleri arasında NON’da.

Sinopale 3. Uluslararası Sinop Bienali

Bu sene üçüncüsü düzenlenen Sinopale Uluslararası Sinop Bienali 14 Ağustos'ta başladı. 4 Eylül'e kadar sürecek olan bienalin bu sene konu başlığı "Gizli Anılar Kayıp İzler".

Futuristika! We Make Magazines rehberinde

Futuristika, editörlüğünü Colophon 2009 Uluslararası Dergi Sempozyumu kurotörlerinden Andrew Losowsky'nin yaptığı (LeCool Magazine) We Make Magazines isimli yaratıcı rehber kitapta Türkiye kısmında yer aldı.

Futuristika, Colophon2009 – Uluslararası Dergi Sempozyumu medya partneri oldu

Colophon, bağımsız dergiler dünyasında dergi yayıncıları, uzmanları, reklamcıları, okuyucuları, tasarımcıları, dergi yayıncılığı üzerine ders verenler, öğrenciler ve ilgili yaratıcı alanlarda yer alan yaratıcı kişilerin katıldığı, Lüksemburg'da düzenlenen bir bienal-sempozyumdur. Futuristika! da, bu kapsamda Colophon 2009′un medya partnerleri arasında olacak.

Futuristika 1. Uluslararası Gezici Tahran Bienali’nde

Ailenizin anarko ruhlu dergisi Futuristika, Amirali Ghasemi ve Serhat Köksal (2/5 BZ) küratörlüğünde gerçekleşen Kentsel Kıskançlık – 1. Uluslararası Gezici Tahran Bienali'nin Berlin ayağına kolektif üretiminin sonucunda ortaya çıkardığı afiş-poster çalışmalarıyla katılıyor.