loader image

SODA

[Malgosia Stepnik] Sensuous

SODA, Polonyalı sanatçı Malgosia Stepnik'in İstanbul'daki ilk solo sergisi ''Sensuous'' a 22 Kasım 2012 – 12 Ocak 2013 tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

[Jeffrey R. Sarmiento] Kitaplar ve binalar

SODA, Amerikalı cam sanatçısı Jeffrey R. Sarmiento‘nun ’‘Books and Buildings - Kitaplar ve Binalar’’ adlı sergisine 20 Haziran – 28 Temmuz 2012 tarihleri arasında ev sahipliği yapıyor.

Silja Puranen / Circus Princess

SODA, Finlandiyalı tekstil sanatçısı Silja Puranen’in ‘’Circus Princess/Sirk Prensesi’ adlı sergisine 26 Nisan- 9 Haziran 2012 tarihleri arasıda ev sahipliği yapıyor.

Görkem Dikel – Bigger Than You/Senden Daha Büyük

Mimar Sinan GSÜ Resim Bölümü’ nde eğitimini tamamlayan Dikel’in ilk solo sergisi ‘’Bigger Than you/ Senden Daha Büyük’’ sanatçının 2010 yılında Sahara çölü ve çevresine yaptığı gezinin izlerini taşıyan büyük ebatlı pentürlerinden oluşuyor.

Henrik Isaksson Garnell: Un-plugged

Ancak bilimkurgu filmlerinde rastlayabileceğiniz; ahtapot, patlıcan, iskelet gibi doğal oluşumları, kablo ve tellerle birleştirerek meydana getirdiği bu “yeni tür”leri fotoğraflayan sanatçının sergisi

SODAmore YAZ 2010

Çağdaş Mücevher Sanatı Sergisi “mücevher” anlayışınızı, tersyüz ediyor. SODA, bu yaz çağdaş mücevher sanatının 10 önemli ismini bir araya getiriyor!

SODA: Miru Kim “Naked City Spleen” sergisi

Bugüne kadar Berlin, NewYork, Seul, Paris ve Londra gibi şehirlerde gerçekleştirdiği “Naked City Spleen” projesine İstanbul’da devam eden Miru Kim, bir ay boyunca seçtiği terkedilmiş mekanlarda kendisini görüntüledi.